Banesë në shitje në kompleksin banesor Fitorja📌

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Roinvest Patundshmëri 03 Nën 12:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Banesë në shitje në kompleksin banesor Fitorja📌

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 128.7m2📐, në katin e VII-të.
Banesa gjendet në Rrugën e Gjinollëve📍, në kompleksin banesor Fitorja.
Banesa ka një pozitë shumë të mirë, ka distancë mes objekteve të tjera dhe pamje tejet të mirë🌇. Pranë ka sheshin të cilen pritet të finalizohet së shpejti.
Posedon ngrohje me radiatorë, ashensor dhe parking të mjaftueshëm.✅
Banesa ka këtë renditje:
• sallon me kuzhinë
• 4 dhoma gjumi
• banjo + wc
• 3 ballkona

Për më shumë, na kontaktoni:
📲+383 48 444 471
📩 info@roinvest-ks.com
📍 Vizito zyren tonë: http://bit.ly/Roinvest

www.roinvest-ks.com
Roinvest Patundshmëri
+38348444471
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione