Banese

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ceni Company 05 Pri 12:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ceni Company
BANESA NË SHITJE NË KOMPLEKSIN CENI COMPANY! 0 EUR
PentHouse 0 EUR
BANESA NË SHITJE NË KOMPLEKSIN CENI COMPANY! 0 EUR
Banes per shitje 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Banesa ne Kompleksin banesor "Fitorja".

Numrat kontaktues: +383(0)49 360 000
+383(0)49 999 220
+383(0)49 999 229
E-mail: cenigroup2015@gmail.com
ceni.com@hotmail.com

https://www.facebook.com/CeniComShpk
Ceni Company
Kompania jonë u themelua në vitin 1988, duke filluar me dy puntorë krahu dhe përfaqësuesi i kësaj kompanie. Mbas 6 muajsh kompania ka arritur që punëtorët t'i aftësoj në mjeshtër profesional. Ndërsa pas kualifikimit është rritur numri i puntorëve dhe pas një viti kemi arritur të bëhemi 7 mjeshtër dhe 7 puntorë në punën finale(Suvatim,Fasadë,Qeramike etj..). Me punët e sukseshme kemi arritur brenda dy viteve të krijojmë emer të respektuar për punët që kryejm në rrethinën e Gjilanit ( Zhegër,Remnik,Viti). Pastaj nga punët e shumta ,numri i puntorëve rritej vazhdimisht duke arritur tek 80 punëtorë. Në vitin 2001 zgjeruam dhe stafin profesional të punëve ndërtimore : Inxhinier, arkitekt, teknik, menaxher dhe duke u munduar të punojmë të gjitha punët. Ceni compani, ofronë banesa të dimensioneve të ndryshme dhe lokale. Banesat dhe lokalet që ne i ofrojmë janë qiradhënje mujore. Ajo që ne ofrojmë poashtu janë punët e vrazhda( ndërtimi i ulët, i mesëm dhe i lartë ) dhe punët finale deri në çelës në dore. Duke i kompletuar me ekipe profesionale të liçencuar si : Instalimi i ujit Instalimi i kanalizimit Instalimi i nxemjes qëndrore etj.. Në vitin 2008 kemi kapital të mjeteve të punës mbi 1.000.000.00Euro dhe depon e cila ekziston së bashku me kuzhinë për puntorët. Kemi një shtrirje të mëdha të punëve dhe në territorin e Kosovës si në : Prishtinë, Ferizaj, Mitrovicë, Viti. Misioni i kompanisë tonë është ndërtimi kualitativ i objekteve afaristo banesore, dhe shitja e tyre me çmime të volitshme varësisht nga madhësia e palujtshme dhe njëherit krijimi i njërit nga komplekset më të mëdha afarisore banesore në komunën e Gjilanit,e cila tashmë emërohet Lagjja "Ceni Company SH.P.K " rr. Enver Miftari - Gjilan. Për informacione më te hollësishme mund të na kontaktoni në numrin 049-360-000, dhe mund të na vizitoni në adresen Rr"Marie Shllaku", Gjilan Kompanine tone Ceny Company mund ta gjeni , gjithashtu mund të na gjeni edhe online në faqen e Merrjep ku kemi të postuar rreth sherbimeve që ne si kompani ofrojmë
Vizitoni faqen e biznesit tonë
RR" Marie Shllaku " Tregoje në hartë
049360000
https://www.facebook.com/CeniComShpk
Ceni Company
  Online
049360000
Leaflet
Ceni Company
BANESA NË SHITJE NË KOMPLEKSIN CENI COMPANY! 0 EUR
PentHouse 0 EUR
BANESA NË SHITJE NË KOMPLEKSIN CENI COMPANY! 0 EUR
Banes per shitje 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione