Cmim Exclusiv Banes ne Albanica (GJILAN) 107m²

60 000 EUR

67 000 EUR

Shitet nga: Shkelqim Hoti Sot 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
- Oferte eksklusive ne shitjen e baneses ne kompleksin e ri banesor te ALBANICA, e ndertuar nga D&A Construction.


SIPERFAQJA : 107m²
Cmimi : 60.000‎€

Pershkrimi i Baneses:

- Banesa eshte ne katin e trete te banimit dhe ka nje siperfaqe prej (107m²) :

- Qendrimin Ditor
- Kuzhine
- Koridor
- Dhome gjumi
- Dhome gjumi + banjo
- Banjo
- Depo
- BallkonPershkrimi i kompleksit:

Kompleksi ALBANICA eshte planifikuar dhe ndertuar me nje cilesi shume te larte, me standarte evropiane dhe per plotesuar cdo lloje kerkese te mundshme per nje jetese perfekte.
Kompleksi ofronë edhe hapsirat afariste me brende te famshme vendore dhe te huaja duke ju lehtësuar kërkesat e çdo banori të kompleksit Albanica.


Per me shume informata kontakto ne :

Shkelqim
043-750-555
(Viber)

Shkelqim Hoti
043750555
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione