FITORJA Banesa

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PRO ENG shpk 16 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Komuna
Gjilan
Aktulisht jane 3 banesa. Banesa nr.1 kati 3 i banimit 107.01 m². Banesa nr.2 kati 6 i banimit me 105.75 m² dhe Banesa nr.3 kati 5 i banimit me 90.83 m². Per me shume informacione ne lidhje me organizimin e banesave, dimenzionet si dhe vendodhjen, ju lutem shfletoni foto e postuara me detaje.
PRO ENG shpk
+37744286049
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione