Banesa në Shitje të kompletuara në "Albanica" Gj..

0 EUR

Shitet nga: Fitim Sylejmani 28 Pri 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Shiten banesa me kuadraturë 90 m2 dhe 96 m2 në katin e parë.

Banesa 90m2 posedon:
Sallonin, Dy dhoma gjumi, WC, Banjo, Koridor dhe ballkon.

Banesa 96m2 posedon:
Sallonin, Dy dhoma gjumi, WC, Banjo, Dhomë për paisje shtepiake (Shpajz), Koridor dhe ballkon.

Te gjitha banesat posedojne:
Parket, Nxemje qendrore me radiator me rryme, banjot dhe wc e rregulluara komplet me sanitari, fasada e mbrendshme Glet, Pllaka ne kuzhine, Dyer te dhomave te kualitetit te larte, Dere hyrje te blinduar. Gjithashtu banesat posedojne edhe Ashensorë, parking, garazha, qender tregtare, park për fëmijë, park për të rritur. -

Banesat gjenden në rrugën Gjilan-Bujanoc 500 metra larg qendres së qytetit.

Banesat janë të gatshme për banim.

Çmimi i volitshëm!
Fitim Sylejmani
+38649802222
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione