LINA banesat 119m2,93m2 130m2 95m2 /123/16

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 13:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Komuna
Gjilan
Shiten: Banesat
Kuadratura: 119.60m2, 93m2, 99.80m2,130.40m2,95.4m2.
Katet; Të ndryshme
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë .
Adresa: Rr ,Lidhja e Prizrenit
Investitori: Vizioni-S
Funksionalizohen:Në fund te vitit 2017.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim