LINA BANESAT FITORJA"97.1m2 GJILAN 217/17B

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 13:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Shiten:Banesat
Kuadraturë :97.1 m2
Katet:IV,V dhe VI
Organizimi i mbrendshëm:
a)qëndrimin ditorë
b)dy dhoma gjumi
c)wc+b
ç)banjo
d)terasë
e)depo
Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të
mjaftushme,kamera 24 orë,sigurim fizik,gjenerator etj.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjs: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ferizaj
+38344106626
lina_banesa@hotmail.com
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim