OFERT EKSKLUZIVE Banes ne Albanica (GJILAN) 107m²

63 000 EUR

Shitet nga: Shkelqim Hoti 06 Gush 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
- Oferte eksklusive ne shitjen e baneses ne kompleksin banesor ALBANICA, e ndertuar nga D&A Construction.


SIPERFAQJA : 107m²

Pershkrimi i Baneses:

- Banesa eshte ne katin e trete te banimit dhe ka nje siperfaqe prej (107m²) :

- Qendrimin Ditor
- Kuzhine
- Koridor
- Dhome gjumi
- Dhome gjumi + banjo
- Banjo
- Depo
- BallkonPershkrimi i kompleksit:

Kompleksi ALBANICA eshte planifikuar dhe ndertuar me nje cilesi shume te larte, me standarte evropiane dhe per plotesuar cdo lloje kerkese te mundshme per nje jetese perfekte.
Kompleksi ofronë edhe hapsirat afariste me brende te famshme vendore dhe te huaja duke ju lehtësuar kërkesat e çdo banori të kompleksit Albanica.


Per me shume informata kontakto ne :

Shkelqim

043/750-555(Viber)

Shkelqim Hoti
043750555
Leaflet
Në fillim