OFERTE EKSKLUZIVE (Banes+Bonuse) ne Albanica 107m²

62 500 EUR

Shitet nga: Shkelqim Hoti 11 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Komuna
Gjilan
- Oferte eksklusive ne shitjen e baneses ne kompleksin banesor ALBANICA, e ndertuar nga D&A Construction.


SIPERFAQJA : 107m²

Pershkrimi i Baneses:

- Banesa eshte ne katin e trete te banimit dhe ka nje siperfaqe prej (107m²) :

- Qendrimin Ditor
- Kuzhine
- Koridor
- Dhome gjumi
- Dhome gjumi + banjo
- Banjo
- Depo
- Ballkon

BONUS : Dyer eksklusive per gjithe banesen ( 2.000 -2.400 euro)

Pershkrimi i kompleksit:

Kompleksi ALBANICA eshte planifikuar dhe ndertuar me nje cilesi shume te larte, me standarte evropiane dhe per plotesuar cdo lloje kerkese te mundshme per nje jetese perfekte.
Kompleksi ofronë edhe hapsirat afariste me brende te famshme vendore dhe te huaja duke ju lehtësuar kërkesat e çdo banori të kompleksit Albanica.


Per me shume informata kontakto ne :

Guri
043/748-748 (Viber)
044/748-748 (Viber)

Shkelqim Hoti
043748748
Leaflet
Në fillim