Shitet banesa 87 m2

54 000 EUR

Shitet nga: Leotrim 25 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Shitet banesa te kompleksi Fitorja ne lagjen kamnik.
Banesa është e mobiluar
Ashensori punon.
Parkingu vetem per banoret
Eshtë në katin e 7 të banimit.
Ka sipërfaqe prej 87m2
Gjithe dokumentacioni ne rregull
Ka sallon, kuzhinë, dy dhomë gjumi, depo, banjon dhe një ballkon.
Viber +38344836583

Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione