Shitet banesa 87m2

47 000 EUR

Shitet nga: Leotrim 08 Dhj 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Shitet banesa te kompleksi Fitorja ne lagjen kamnik.
Banesa është e mobiluar
Ashensori punon.
Parkingu vetem per banoret
Eshtë në katin e 7 të banimit.
Ka sipërfaqe prej 87m2
Gjithe dokumentacioni ne rregull
Ka sallon, kuzhinë, dy dhomë gjumi, depo, banjon dhe një ballkon.
Viber +38344836583
Leaflet
Në fillim