Shitet Banesa e gatshme per banim - Fidanishtja

47 500 EUR

Shitet nga: Arber 26 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Gjilan
Shitet banesa ne lagjen Fidanishtja, banesa eshte e gatshme per banim, bartja tek pronari i ri dhe pagesa behet permes noterit/bankes.

Banesa ka kete renditja:
2 dhoma gjumi
1 Sallon me Kuzhine
1 shpajz
1 Banjo/WC
Ballkoni

Plani dhe renditja e dhomave eshte kjo si ne foto.
Banesa gjindet ne katin e pestë.

Per cdo informate mundeni me kontaktu permes e-mail: arber-xhelili@hotmail.com
Arber
Leaflet
Në fillim