Shitet banesa ne qender te Gjilanit

0 EUR

Shitet nga: Sedat 15 Nën 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa ne shitje

Shitet banesa ne qender te Gjilanit, lagjja Kamnik tek rrethi i Etc-se, investitor Bujana Group. Banesat jane te pajisura me elementet e sanitaris se banjos, dyert, dritaret, laminat, ngrohja qendrore dhe ashensor, te gjitha me kualitet te larte. Banesa eshte ne toke private. Banesat jane ne katin e 3-te dhe 4t me 64.80 m2. Posedon sallon, kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo dhe tarase. Per me shume informata kontaktoni ne numrin 044-543-032
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione