SHITET BANESA TE FITORJA 2+1

550 EUR

Shitet nga: Arlind 04 Jan 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Banesa gjindet ne katin e 3-te te banimit me 93.5m^2.
Banesa posedon Sallon ,kuzhine, 2 banjo, shpajz, koridor , ballkon dhe 2 dhoma te gjumit. Banesa gjindet ne kompleksin banesor Fitorja te tregu i gjelbert..
Cmimi per m^2 eshte 550 euro..

Per me shume ne viber gjithashtu ...


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione