Shitet Banesa te kompleksi FITORJA

0 EUR

Shitet nga: Kadrije 02 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Shes banesen te kompleksi fitorja. Banesa ka 1 dhome gjumi sallonin me kuzhin 1 banjo dhe 1 ballkon pamjen ka rruga kryesore
Kadrije
045620416
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione