shitje te banesave dhe trojeve

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Zyra per sherbime juridike PRO&URBAN 05 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Komuna
Gjilan
Shiten Banesa ne kompleksin Fitorja , Objekti nr I , ne katin e I me siperfaqe prej 86 m2, kati i IV - 95 m2,45m2, kati i V - 128 m2,dhe kati i VI- 86 m2, 45 m2 banesat jan Të gatshme për banim pasi qe i plotson te gjitha kushtet, me dokumentacion te rregullt ,banesa gjindet te rruga e Malisheves apo tek lumi Mirusha perball në Gjilan çmimi sipas marveshjes nr tel: 044-154-361, 045-962-626 nga zyra "Pro Urban "Shiten Troje ne lagje e Zabelit te Sait Ages te gatshme per ndertim dhe banim pasi qe i plotson te gjitha kushtet, kanalizimi,rryma,uji me dokumentacion te rregullt ,çmimi sipas marveshjes nr tel: 044-154-361, 045-962-626 nga zyra "Pro Urban "
Zyra per sherbime juridike PRO&URBAN
044-154-361, 045-962-626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione