ULQIN BANESA N SHITJE-PINJESH

Shitet nga: Drian 12 Tet 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: ULQIN PINJESH
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Gjilan
KOMPLEKSI I KETYRE BANESAVE ESHTE NE FILLIM TE LAGJES PINJESH DHE NE AFERSI TE TE CILIT GJENDEN DYQANET, SPITALI, POSTA, SHKOLLA, KOMUNA, QENDRA E QYTETIT SI DHE PLAZHI I VOGEL.
NDERTESA ESHTE PESE KATESHE ME GJITHESEJ 30 BANESA, PER SHITJE ESHTE 1 BANESE E CILA ESHTE 4 DHOMESHE ME KUADRATUR 125 m2.
BANESA ESHTE TE MOBILUAR( KUZHINA, DHOMA E NDENJES SI DHE NGA DY DHOMA TE GJUMIT) BANESA ESHTE ME PLLAKA.
NDERTESA KA TRE HYMJE, SECILI KAT KA NGA DY BANESA DHE SECILES BANESE I TAKON NGANJE PARKING,PISHINA EDHE XHAKUZI PRIVAT. NDERTESA KA NJE POZICION SHUME TE BUKUR, ME NJE PAMJE FANTASTIKE PREJ KU JU MUND TE SHIKONI GJITH QYTETIN, KALAJEN E ULQNIT SI DHE PLAZHIN E VOGEL.BANESA ESHTE E RREGULLUAR ME DOKUMENTA NE KATASTER. PER ME SHUME INFORMATA MUND TE NA KONTAKTONI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim