Leshoj banesen me qira te qafa

250 EUR

Shitet nga: Leon 27 Gush 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
leshoj banesen me qira te qafa . Banesa posedon :
1 dhom gjumi
1 sallon
1 banjo dhe
1 ballkon
Numri kontaktues 044452297 (Edhe viber )
Leaflet
Në fillim