🎁 Black Friday Blej banesen dhe fito një kuzhinë

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 00:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Komuna
Lipjan
🎁 Black Friday 🎁

⭐️ Blej banesen dhe fito një kuzhinë me vlerë 1.000 EUR ⭐️

Shiten banesat 73m në Lipjan

• Kati 6 - 7

Çmimi : 31.000 EUR 🏙
Oferta vlenë deri 01 Dhjetorë 2019

✔️Sallon
✔️Kuzhina
✔️Dhomë Gjumi
✔️Dhomë Gjumi
✔️Banjo
✔️Ballkon

Siç edhe po shihen në planet e tyre, këto banesa janë super moderne dhe të përshtatshme për çdo familje.
Banesat janë në përfundim e siper dhe ato karakterizohen me ndertime te cilësise dhe kualitetit te lartë , objekti posedon 3 Banesa në një katë , Ashensorë modern Etj.

Objekti është në fazen përfundimtare , pritet të përfundon në muajin prill 2020

Lokacioni : Afër Neptunit Lipjan
Për më shum kontaktoni : 049 375 251 VIBER

Riadi Sh.p.k ✅
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
RIADI SH.P.K
Shitet banesa Lipjan e gatshme për banim 46 000 EUR
SHITEN banesat në Lipjan -
Banesa në Lipjan 114m Kati 7 45 000 EUR
Banesë në shitje 93m Kati 3 -
Në fillim