𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧𝐞➡️112.6 m²

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 23:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
Shitet banesa afër Shtëpisë së Kulturës në Lipjan

112.60 m²
Sallon | Kuzhinë | Tri dhoma gjumi | Dy banjo | Depo | Ballkon.

- Arkitekturë moderne.
- Objekti që i plotëson të gjitha kërkesat për një jete sa më të qetë dhe më të rehatshme
- Vend parkime të mjaftueshme
- Hapësirë gjelbëruese
Objekti pritet të përfundoj në Shtator të 2021.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
📧 info@bestline-ks.com

Apo na kontaktoni në zyren tonë:
📌Nr.1, Rruga Hajredin Bajrami,
Lipjan
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
#SHITET banesa 105m2 në Ferizaj-Lagje të re-Rruga" 0 EUR
SHITET Banesa 88.80 m2, Bregu i Diellit-rruga "Sali Nivica"- 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓  banesa 92 m² në Lipjan. 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓  banesa 112.10 m² ( 3 dhoma gjumi) në Lipjan. 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione