Banesa 124 m2, në Lipjan

380 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 12:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
SHITET banesa 124 m2, në Lipjan.
REF: B118/19/SH

- 124 m2
- Kati 8

- Dhomë dite
- Kuzhinë
- 3 Dhoma gjumi
- Dy Banjo
- Ballkon

- Banesa ësht e gatshme për mobilim.

Çmimi : 380 euro m2

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

fb.com/agjensionibestline

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803 049 822 899
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
Shitet banesa ➡️ 100 m² në Fushë Kosovë. 0 EUR
🗣𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓Ë 👌 #𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa  77.11 m²  në Lipjan 400 EUR
SHITET banesa në lagjen Iliria, Ferizaj. 0 EUR
SHITET banesa 113.04 m² në Fushë Kosovë. 460 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione