FILLON SHITJA BANESAVE MODERNE NË LIPJAN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 18:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Komuna
Lipjan
Mundesi Pagese 💶 me rata deri në përfundimin e baneses tuaj
Periudha afatë gjate 1 vite deri 2 vite🏙

✅ Interesi 00
✅ Marrveshje Private
FILLON SHITJA BANESAVE MODERNE NË LIPJAN

Të interesuarit e parë përfitojnë në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin e Banesave.

Banes njëdhomëshe = 62.5 m2
Banes dydhomëshe = 90.2 m2
Banes tridhomëshe = 108.3 m2
Banes tridhomëshe = 126.4 m2
Banes tridhomëshe = 126.4 m2

• Ashensorë modern
• Parking të mjaftueshëm për banorë dhe mysafir
• Furnizim me ujë 24 orë
• Ndarja në mes të banesave me dy mure si dhe shtresë termoizoluese dhe akustike
• Dritare nga PVC me 3 xhama , xhami low-E , dhe 3 gomina , roleta të jashtme nga alumini me fletëza të mbushura termike, qelqi katër sezonal etj.
• Dyer të hyrjes dhe dyer të brendshme nga prodhues Gjerman
• Instalimet e ujësjellësit dhe kanalizimit të prodhuesit Geberit (silent)
• Të gjitha banjot me ndriçim dhe ventilim natyror ( me dritare )
• Hapësirë gjelbëruese dhe kënd i lojërave për fëmijë
• Menaxhimi i hyrjeve kryesore dhe në garazha , kamera dhe interfon

Telefeno Tani : 049 375 251 VIBER

*Dinamikë e lartë e punimeve finale *
Tel : +383 49 375 251 VIBER
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim