FILLON SHITJA BANESAVE NË LIPJAN

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 16:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RIADI SH.P.K
SHITET BIZNISI I GATSHUM PER PATUNDSHMERI 10 000 EUR
FILLON SHITJA E BANESAVE NE LIPJAN 0 EUR
🎁 FESTO VITIN E RI 2021 NË BANESEN E RE 🎁 0 EUR
SHITET BANESA FANTASTIKE 85.5M2 KATI 8 LIPJAN 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Lipjan
FILLON SHITJA BANESAVE NË LIPJAN

Të interesuarit e parë përfitojnë në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin e Banesave.

Paguani banesen me pjesëmarrje 50% dhe vazhdoni me rata deri në N'çelsa 🗝✍🏻

Banes njëdhomëshe = 62.5 m2
Banes dydhomëshe = 90.2 m2
Banes tridhomëshe = 108.3 m2
Banes tridhomëshe = 126.4 m2
Banes tridhomëshe = 126.4 m2

• Ashensorë modern
• Parking të mjaftueshëm për banorë dhe mysafir
• Furnizim me ujë 24 orë

Telefeno Tani : 049 375 251 VIBER

*Dinamikë e lartë e punimeve finale *
Tel : +383 49 375 251 VIBER
RIADI SH.P.K
  Online
049375251
Leaflet
RIADI SH.P.K
SHITET BANESA FANTASTIKE 85.5M2 KATI 8 LIPJAN 0 EUR
🎁 FESTO VITIN E RI 2021 NË BANESEN E RE 🎁 0 EUR
VETËM EDHE DISA BANESA NË SHITJE BANESA TE GATSHME 0 EUR
🎁 FESTO VITIN E RI 2021 NË BANESEN E RE 🎁 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione