FILLON SHITJA E BANESAVE NE LIPJAN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Komuna
Lipjan
Nuk e keni për shpejt blerjen e baneses 🏙?

Bleni banesen dhe paguani me rata deri në përfundim të objektit 😊

Banesa me sipërfaqe të ndryshme:
55.6 m2, 83.8 m2, 83.9 m2, 85.5 m2, 92.3 m2, 112.1 m2, 119.7 m2, etj.

- Ndërtim me kualitet shumë te lartë;
- Zgjedhja më e mirë urbanistike e arkitektonike;
- Furnizim 24 orë me ujë;
- Parking nëntoksor dhe sipërfaqsor për çdo familje;
- Objekti posedon dy ashensorë;
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese.

Të gjitha banesat janë të ndërtuara me planin urbanistik të qytetit me infrastrukturë të kompletuar me leje ndërtimit.

Objekti sapo ka filluar dhe pritet të përfundon në muajin dhjetorë 2020 , ateherë përfitoni mundesin e pageses me rata deri në përfundim të objektit !

Kontaktoni : 049 375 251 VIBER

LIPJAN Rr.Haradin Bajrami .
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim