Ka filluar shitja e banesave në Lipjan

Shitet nga: Cufi Gashi Sot 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 108.3 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan

Ka filluar shitja e banesave në Lipjan - shitje edhe me KREDI përmes bankës TEB.

REF:B115/19/SH

Tipet e banesave:
Tipi 1 ➡️-108.3 m² Sallon / Kuzhinë /3 Dhoma gjumi/Banjo/ wc /Ballkon

Tipi 2 ➡️-90.2 m² Sallon / Kuzhinë / 2 Dhoma gjumi /Banjo

Tipi 3 ➡️-62.5 m² Sallon / Kuzhin / 1 Dhomë gjumi/ Banjo

Tipi 4 ➡️-126.4 m² Sallon /kuzhin /3 Dhoma gjumi /
2 Banjo / Ballkon

Tipi 5 ➡️-126.4 m² Sallon /kuzhin /3 Dhoma gjumi /
2 Banjo / Depo / Ballkon

- Arkitekturë moderne.
- Objekti që i plotëson të gjitha kërkesat për një jete sa më të qetë dhe më të rehatshme
- Vend parkime të mjaftueshme
- Hapësirë gjelbëruese
- Park lojërash për fëmijë

Merr kredi me kushte preferenciale dhe blej banesë në (Lipjan) 🏢

Normat e interesit:
✅ Norma e interesit vjetor: 3.96%,
✅ Norma efektive e interesit: 4.11%,
✅ Shpenzimet administrative: 0.50%,
✅ Maturiteti maksimal: 168 muaj.

Për ti parë planet e secilit tip tip të banesave, klikoni në fotot në vijim.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
📧 bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim