NE SHITJE 3 SUPER BANESA LIPJAN 109m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Komuna
Lipjan
NE SHITJE 3 SUPER BANESA LIPJAN 🏙🏙

- 109m2
- Kati 1 - 2 - 7

➡️ Sallon
➡️ Kuzhina
➡️ Dhomë Gjumi
➡️ Dhomë Gjumi
➡️ Dhomë Gjumi
➡️ Banjo
➡️ Wc
➡️ Shpajz
➡️ Ballkon

Siç edhe po shihen në planet e tyre, këto banesa janë super moderne dhe të përshtatshme për çdo familje.
Banesat janë në përfundim e siper dhe ato karakterizohen me ndertime te cilësise dhe kualitetit te lartë🏙

Lokacioni : Afër Neptunit Lipjan
Për më shum kontaktoni : 049 375 251 VIBER
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim