NE SHITJE SUPER BANESA LIPJAN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
2
Komuna
Lipjan
NE SHITJE SUPER BANESA LIPJAN 🏙🏙

- 109m2 - Tre Dhoma Gjumi
- 73m2 - Dy Dhoma Gjumi

➡️ Sallon
➡️ Kuzhina
➡️ Dhomë Gjumi
➡️ Dhomë Gjumi
➡️ Dhomë Gjumi
➡️ Banjo
➡️ Wc
➡️ Shpajz
➡️ Ballkon

Siç edhe po shihen në planet e tyre, këto banesa janë super moderne dhe të përshtatshme për çdo familje.
Banesat janë në përfundim e siper dhe ato karakterizohen me ndertime te cilësise dhe kualitetit te lartë🏙

Çelsat dhurohen sipas planit dinamik ne muajin prill 2020 🗝

Lokacioni : Afër Neptunit Lipjan
Për më shum kontaktoni : 049 375 251 VIBER
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
RIADI SH.P.K
Shitet banesa në Lipjan 114m Kati 7 45 000 EUR
SHITEN banesat 73m dydhomëshe Lipjan 30 000 EUR
Banesë në shitje 96m Kati 4! -
#Shiten banesat 73m në Lipjan -
Në fillim