🗣OFERTË 👌 ##SHITET banesa 108.3 m² në Lipjan.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 10:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa 54 m2 në Lipjan 25 000 EUR
SHITEN Tri shtëpi në Shtime . 0 EUR
Shitet banesa  në Fushë Kosovë - Investitor: Model Sllovenia 480 EUR
Shitet banesa ➡️ 91.20 m² në Lipjan. 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
🗣OFERTË 👌
##SHITET banesa 108.3 m² në Lipjan.
REF: B50/20/SH

➡️ 108.3 m²
➡️ Kati 5

✅ Kuzhinë
✅ 3 Dhoma gjumi
✅ Banjo
✅ WC
✅ Ballkon

-Çmimi: Me marrëveshje.

- Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në Maj 2021.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📲+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📲 049 822 899
fb.com/agjensionibestline
📧bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET banesa 95.8 m2 në Emshir-Prishtinë 0 EUR
Ka filluar shitja e banesave në Prishtinë Veternik 0 EUR
SHITET banesa 54 m2 në Lipjan 25 000 EUR
𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧𝐞 ➡️ 132 m² 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione