RINI-SHITEN 2 BANESA-LIPJAN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Agjensioni Patundshmeris Rini
+38344299230
Leaflet
From
Advertiser
Numri i dhomave
2, 2
Adresa
,
Sipërfaqe
106, 106 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Ndërtesë e re, Bodrum, Bodrum, Interfon, Interfon, Dupleks, Dupleks
Komuna
Lipjan
#SHITEN DY BANESA NE LIPJAN

Shiten banesat 106m2m2 ne katin e 5 dhe 93ne katin 6 ,Banesat janë të gatshme per banim në fund vitit shiten nga nenkontraktusi

📐Sipërfaqet e banesave:

➡️106m2me tri dhoma gjumi
➡️ 93me me dy dhoma gjumi

Banesat përbëhen prej:

✅ Qendrim ditor
✅ Kuzhina
✅ 2&3 Dhoma te Fjetjes
✅ 1. Banjo
✅ 2.Terasa
✅ Koridori
✅ Depo

Qmimi me marrveshje

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Agjensioni Patundshmeris Rini
+38344299230
Leaflet
Në fillim