RINI-SHITEN BANESAT-LIPJAN

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 01:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET SHTEPIA ME 43 ARI TOK NE LIPJAN 2 600 EUR
RINI-SHITET TRUALLI 6.66M2 SALLAHANE-FERIZAJ 16 000 EUR
RINI-SHITEN BANESAT TE AMBULANTA OFERTA TE NRYSHME 400 EUR
RINI-SHITET BANESA NE VETERNIK 110.5 TE RIERA LES 780 EUR
#BANESAT NË SHITJE NË LIPJAN

Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në Lipjan Rr.Hajredin Bajrami Objekti Banesor 8+1 GREEN HOME

Të interesuarit e parë përfitojn në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin

Banesat janë në ndërtim e sipër planet e banesav mund ti shihni edhe ne foto

Sipërfaqet e banesave janë

S=83.80m2 Kati 1.2.3.4.5.6.7.8+1lokale

S=85.50m2

S=83.90m2

S=94.50m2

S=92.30m2

S=112.10m2

S=119.70m2

Qëndrim ditor , Kuzhinë 2 +3 Dhoma gjumi , Depo Banjo ,Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Mars të vitit 2020.

Për info: #Agjensioni #Rini 📲

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Agjensioni Patundshmeris Rini
  Online
+38344299230
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET SHTEPIA ME 20 ARI TRUALL BABUSH LIPJAN 75 000 EUR
RINI-SHITET BANESA 86M2 PRISHTIN MATI1 KATI 5 790 EUR
RINI-LESHOHET BANESA ME QERA NE PRISHTINE 0 EUR
RINI-SHITET BANESA 82M2 KATI 4 MBI NLB BANK LIPJAN 0 EUR
Në fillim