RINI-SHITEN BANESAT NE SHTIME OFERTA TE NDRYSHME

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 02:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
  RINI-SHITEN BANESAT NE SHTIME OFERTA TE NDRYSHME 0 EUR
RINI-SHITET SHTEPIA NE JANJEV 90 000 EUR
RINI-SHITEN BANESAT-LIPJAN 0 EUR
RINI-SHITET BANESA NE VETERNIK 110.5 TE RIERA LES 780 EUR

Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa
siq shihen në foto Objekti ka 8 kate banim si dhe perdhesen me Lokale

Të interesuarit e parë përfitojn në përzgjedhjen e pozitës si dhe katin

Banesat janë në ndërtim e sipër planet e banesav mund ti shihni edhe ne foto

➡️Sipërfaqet e banesave janë :⬇️

➡️S=80.36m2 ➡️Kati 1.3.5.7

➡️S=80.99m2 ➡️Kati 1.3.5.7

➡️S=82.82m2 ➡️Kati 2.4.6.8

➡️S=83.03m2 ➡️ Kati 2.4.6.8

➡️S=85.78m2 ➡️ Kati 2.4.6.8

➡️S=86.97m2 ➡️ Kati 1.2.3.4.5.6.7.8

➡️S=87.35m2 ➡️ Kati 2.4.6.8

➡️S=87.82m2➡️ Kati 1. 3. 5. 7

➡️S=102.14m2➡️ Kati 2.4.6.8

➡️S=104.45m2➡️Kati 1.3.5.7

➡️S=106.64m2➡️Kati 2.4.6.8

✅Qëndrim ditor ✅ Kuzhinë ✅ 2 +3 Dhoma gjumi ✅ Depo ✅Banjo ✅Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2020.

Për info: #Agjensioni #Rini 📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II

Agjensioni Patundshmeris Rini
  Online
+38344299230
Leaflet
Në fillim