RINI-SHITEN BANESAT TE AMBULANTA OFERTA TE NRYSHME

400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 23:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI SHITET PARCELLA 5.81 ARI LAGJJA E RE -LIPJAN 0 EUR
RINI SHITET TOKA 2He 10 ARI AFER MARIGONA REZIDENC 600 EUR
RINI-SHITET SHTEPIA 48ARI OBORR - JANJEV-LIPJAN 20 000 EUR
RINI-SHITET SHTEPIA ME 43 ARI TOK NE LIPJAN 2 600 EUR
#SHITEN Banesat në Lipjan.
Banesat jan ne ndertim e siper planet e banesav mund ti shihni ne foto

Lamella A+B

siperfaqja: 114.07 kati 6

siperfaqja 114.25 kati 8

siperfaqja 91.47 kati 7 dy copa

Qëndrim ditor Kuzhinë 2 +3 Dhoma gjumi Depo Banjo Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Për info: #Agjensioni #Rini

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II
Agjensioni Patundshmeris Rini
  Online
+38344299230
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET BANESA -LOKALI 68m2NE DARDANI 90 000 EUR
RINI-SHITET BANESA 121.15M2 OBJEKTI DUKAGJINI 730 EUR
RINI-KEMI PRONA PER NDERTIM TE LART NE LIPJAN 0 EUR
RINI-SHITET BANESA 82M2 KATI 4 MBI NLB BANK LIPJAN 0 EUR
Në fillim