RINI-SHITET BANESA 68m2 kati i 2 -LIPJAN

32 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 02:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Patundshmeris Rini
  Online
+38344299230
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET 6 ARI TOK TE RRETHI QAGLLAVIC 0 EUR
  RINI-SHITEN BANESAT NE SHTIME OFERTA TE NDRYSHME 0 EUR
RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE NE RRUG PER KONJUH 170 000 EUR
RINI-SHITET BANESA 86M2 PRISHTIN MATI1 KATI 5 790 EUR
#BANESA NË SHITJE LIPJAN

Shitet banesa 68m2 ne katin e 2 në Objektin M&N Construction në Lipjan ,Banesa është e gatshme per banim e mobilume

Qmimi ➡️30.000 euro pa mobile
Qmimi ➡️32.000 euro me mobile

Banesa përbëhet prej:
✅ Qendrim ditor
✅ Kuzhina
✅ 1. Dhoma te Fjetjes
✅1. Banjo
✅1.Terasa
✅Koridori

Sipërfaqja➡️68m2

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Agjensioni Patundshmeris Rini
  Online
+38344299230
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI-SHITET PARCELA 1HEKTAR NE PRUGOVC PRISHTINE 3 700 EUR
RINI-SHITET OBJEKTI ME BANESA DHE LOKALE 550 000 EUR
RINI-SHITET BANESA 91.47M2 NE LIPJAN  33 000 EUR
RINI SHITET TOKA 2He 10 ARI AFER MARIGONA REZIDENC 600 EUR
Në fillim