RINI-SHITET BANESA 83M2 INTER GROUP LIPJAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 04:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Inter Group Lipjan
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Lipjan
#BANESA NË SHITJE LIPJAN INTER GROUP

Shitet banesa 83m2 ne katin e 7 në Objektin 1 dhe ne Objektin e 7 katin e 5 Inter group ne Lipjan Banesat jan te gatshme per banim

Qmimi ➡️37.350 euro


Banesa përbëhet prej:
✅ Qendrim ditor
✅ Kuzhina
✅2.Dhoma te Fjetjes
✅1.Banjo
✅1.Terasa
✅Koridori

Sipërfaqja➡️83m2

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim