RINI-SHITET BANESA 83M2

400 EUR

450 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Inter Group Lipjan
Sipërfaqe
83 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna
Lipjan
#BANESA NË SHITJE LIPJAN

Shitet banesa 83m2 ne katin e 7 në Objektin 1 dhe ne Objektin e 7 katin e 5 ne Lipjan Banesat jan te gatshme per banim

Banesa përbëhet prej:
✅ Qendrim ditor
✅ Kuzhina
✅2.Dhoma te Fjetjes
✅1.Banjo
✅1.Terasa
✅Koridori

Sipërfaqja➡️83m2

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

fb: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Agjensioni Patundshmeris Rini
+38344299230
Leaflet
Në fillim