#Shiten banesat 73m në Lipjan

30 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
2
Komuna
Lipjan
#Shiten banesat 73m në Lipjan

➡️ Sallon
➡️ Kuzhina
➡️ Dhomë Gjumi
➡️ Dhomë Gjumi
➡️ Banjo
➡️ Ballkon

Siç edhe po shihen në planet e tyre, këto banesa janë super moderne dhe të përshtatshme për çdo familje.
Banesat janë në përfundim e siper dhe ato karakterizohen me ndertime te cilësise dhe kualitetit te lartë🏙

Objekti është në fazen përfundimtare , pritet të përfundon në muajin prill 2020

Lokacioni : Afër Neptunit Lipjan
Për më shum kontaktoni : 049 375 251 VIBER

Riadi Sh.p.k ✅
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim