SHITEN BANESAT MODERNE - INTER GROUP

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 20:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Komuna
Lipjan
BANESAT MODERNE NE LIPJAN

Banes dydhomëshe = 81m2
Banes dydhomëshe = 83 m2
Banes dydhomëshe = 85 m2
Banes dydhomëshe = 93 m2
Banes dydhomëshe = 96 m2

Banes tridhomëshe = 102 m2
Banes tridhomëshe = 106 m2
Banes tridhomëshe = 111m2

• 60% ( 6.000m2 ) e sipërfaqes së kompleksit është sipërfaqe e gjelbëruar dhe me shadervan
• Sipërfaqe rekreative për banorët
• Kënd të lojërave për femijë
• Furnizim me ujë 24h
• Sigurim Fizik
• Kamera Sigurie
• Posta dhe telefoni për secilin banorë
• Mirëmbajtje , menaxhim dhe shërbim 24h
• Secila hyrje përmban ashensor
• Izolim akustik në mes banesave
• Restaurant 16h i hapurë
• Nxemja në dysheme
• Laminati Gjermanë kualitet 100%
• Trajtim dhe kontrollim i veqantë i mbeturinave të kompleksit

+ 383 49 375 251 VIBER
CAKTONI TAKIMIN TUAJ
https://m.facebook.com/RiadiSHPK
RIADI SH.P.K
...AGJENT I SHITJES TE BANESAVE TOKAVE LOKALEVE VETEM NE LIPJAN
Visit our store page
Show on the map
049375251
https://www.facebook.com/RiadiSHPK/
RIADI SH.P.K
  Online
049375251
Leaflet
Në fillim