SHITEN banesat në Lipjan 55.60m Kati 7

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
1
Komuna
Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan 🏙

• 55.60m
• Kati 2.5.7

• Salloni + Kuzhina
• Një Dhomë Gjumi🛌
• Banjo me sanitari
• Ballkon ( Terasa me roleta me rrymë )
• Laminat Gjerman
• Nxemje Qendrore

- Ndërtim me kualitet shumë te lartë;
- Zgjedhja më e mirë urbanistike e arkitektonike;
- Furnizim 24 orë me ujë;
- Parking nëntoksor dhe sipërfaqsor për çdo familje;
- Objekti posedon dy ashensorë;
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese.

Të gjitha banesat janë të ndërtuara me planin urbanistik të qytetit me infrastrukturë të kompletuar me leje ndërtimit.

Çelsat priten të dhurohen në muajin nmarsë 2020 🗝

Kontaktoni : 049 375 251 VIBER

LIPJAN Rr.Haradin Bajrami .
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim