SHITEN banesat në Lipjan 85.50M2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Komuna
Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan 🏙

Banesa me sipërfaqe 85.50m2
- 2 Dhoma gjumi.
- Salloni
- Kuzhina
- Banjo
- Wc
- Depo ( Shpajz )
- Korridor
- Terasë.
- Ndërtim me kualitet shumë te lartë;
- Zgjedhja më e mirë urbanistike e arkitektonike;
- Furnizim 24 orë me ujë;
- Parking nëntoksor dhe sipërfaqsor për çdo familje;
- Objekti posedon dy ashensorë;
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese.

Të gjitha banesat janë të ndërtuara me planin urbanistik të qytetit me infrastrukturë të kompletuar me leje ndërtimit.

Caktoni Takimin Tuaj 049 375 251 VIBER

LIPJAN Rr.Haradin Bajrami .
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim