SHITEN banesat në Lipjan 92.30M2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 18:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Komuna
Lipjan
SHITEN banesat 92.30M2 në Lipjan 🏙
- 2 Dhoma gjumi.
- Salloni
- Kuzhina
- Banjo
- Wc
- Depo ( Shpajz )
- Korridor
- Terasë.
- Ndërtim me kualitet shumë te lartë;
- Zgjedhja më e mirë urbanistike e arkitektonike;
- Furnizim 24 orë me ujë;
- Parking nëntoksor dhe sipërfaqsor për çdo familje;
- Objekti posedon dy ashensorë;
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese.

Të gjitha banesat janë të ndërtuara me planin urbanistik të qytetit me infrastrukturë të kompletuar me leje ndërtimit.

Kontaktoni : 049 375 251 VIBER

LIPJAN Rr.Haradin Bajrami
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim