SHITEN banesat në Lipjan 94.50M2 - Kati 3-4-7-8

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Dje 23:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Komuna
Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan 🏙
- Ndërtim me kualitet shumë te lartë;
- Zgjedhja më e mirë urbanistike e arkitektonike;
- Furnizim 24 orë me ujë;
- Parking nëntoksor dhe sipërfaqsor për çdo familje;
- Objekti posedon dy ashensorë;
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese.
Të gjitha banesat janë të ndërtuara me planin urbanistik të qytetit me infrastrukturë të kompletuar me leje ndërtimit.

Çelsat priten të dhurohen në muajin nmarsë 2020 🗝

Kontaktoni : 049 375 251 VIBER

LIPJAN Rr.Haradin Bajrami .
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim