SHITEN banesat në Lipjan

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Komuna
Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan 🏙

Banesa me sipërfaqe të ndryshme:
55.6 m2, 83.8 m2, 83.9 m2, 85.5 m2, 92.3 m2, 112.1 m2, 119.7 m2, etj.

- Ndërtim me kualitet shumë te lartë;
- Zgjedhja më e mirë urbanistike e arkitektonike;
- Furnizim 24 orë me ujë;
- Parking nëntoksor dhe sipërfaqsor për çdo familje;
- Objekti posedon dy ashensorë;
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese.

Të gjitha banesat janë të ndërtuara me planin urbanistik të qytetit me infrastrukturë të kompletuar me leje ndërtimit.

Kontaktoni : 049 375 251 VIBER

LIPJAN Rr.Haradin Bajrami
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim