SHITEN Banesat Tridhomëshe 112.10m - LIPJAN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RIADI SH.P.K
SHITEN banesa 55,60m Kati 7 -
Shitet Urgjentisht banesa 97m Kati 7 37 500 EUR
Shitet banesa në Lipjan 114m Kati 7 43 500 EUR
FILLON SHITJA E BANESAVE NE LIPJAN -
From
Store
Numri i dhomave
3
Komuna
Lipjan
SHITEN banesat në Lipjan 🏙

Banesat Tridhomëshe me pamje nga rruga kryesore

•112.10m
- Ndërtim me kualitet shumë te lartë;
- Zgjedhja më e mirë urbanistike e arkitektonike;
- Furnizim 24 orë me ujë;
- Parking nëntoksor dhe sipërfaqsor për çdo familje;
- Objekti posedon dy ashensorë;
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese.

Të gjitha banesat janë të ndërtuara me planin urbanistik të qytetit me infrastrukturë të kompletuar me leje ndërtimit.

Kontaktoni : 049 375 251 VIBER

LIPJAN Rr.Haradin Bajrami .
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim