SHITEN banesat Tridhomëshe 124,50m - Kati 7 dhe 8

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Sot 19:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3
Komuna
Lipjan
#SHITEN banesat Tridhomëshe 124,50m
- Kati 7 dhe 8
📍3 Dhomë gjumi
📍Qendrim ditore
📍Kuzhina
📍Banjo + WC
📍Depo
📍Ballkon ( Terasa )
📍Korridor !

Të lajmrohen vetëm blerës serioz!
Banesa ështe gatshme për banim

Qmimi : Me marrveshje

Lokacioni: Lagjeja e Doktorve Lipjan

Caktoni Takimin Tuaj : + 383 49 375 251 VIBER
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
Në fillim