SHITET banesa 114.07 m² në Lipjan.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 23:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan

SHITET banesa 114.07 m² në Lipjan.
REF: B98/19/SH

- 114.07 m²
- Kati 8

- Dhomë dite
- Kuzhinë
- Tri dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

Ç̶M̶I̶M̶I̶:̶ Marrveshje.

-Banesa është e gatshme per banimë.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📲+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📲 049 822 899
fb.com/agjensionibestline
📧bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali numer 1

BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITEN 5 ari truall në Lagjen e Akllapit. 0 EUR
🗣OFERTË 👌 ##SHITET banesa 86.80 m² në Lipjan. 0 EUR
Ka filluar shitja e banesave në Prishtinë Veternik 0 EUR
Shitet banesa në Emshir, Prishtinë. Investitor: Model Sloven 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione