SHITET BANESA 114.07 𝐦² NË LIPJAN.

42 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 16:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
🗣𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓Ë 👌
##𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝟏𝟏𝟒.𝟎𝟕 𝐦² 𝐧ë 𝐋𝐢𝐩𝐣𝐚𝐧.
REF: B75/20/SH
➡️ 𝟏𝟏𝟒.𝟎𝟕 𝐦²
➡️ 𝐊𝐚𝐭𝐢 8
✅ Kuzhinë
✅ 3 Dhoma gjumi
✅ Banjo
✅ Depo
✅ WC
✅ Ballkon
💶
- Çmimi: 42.000 /Euro

- Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në muajin Mars 2021.
Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
📧 info@bestline-ks.com
Apo na kontaktoni në zyren tonë:
📌Nr.1, Rruga Hajredin Bajrami,
Lipjan
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/

fb.com/agjensionibestline

BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
SHITET BANESA 93 m2 NË LIPJAN 0 EUR
#SHITET banesa 113 m2 në Ferizaj-Lagje të re-Rruga 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 83.80m² -Kati 4-në Lipjan 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓  banesa 102 m² ( 3 dhoma gjumi) në Lipjan. 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione