SHITET banesa 54 m2 në Lipjan

25 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Dje 23:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝟓𝟒 𝐦² 𝐧ë 𝐋𝐢𝐩𝐣𝐚𝐧.

REF: B111/19/SH

- 54 m²

- Kati 1

- Dhomë dite

- Kuzhinë

- Dhomë gjumi

- Banjo

- Ballkon

Çmimi : 25,000 € m²

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 info@bestline-ks.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Rr. Hajredin Bajram
BEST LINE SH.P.K
Planifikoni të shisni/bleni/jepni apo merrni me qira: banesë, lokal, shtëpi, truall etj.? Na kontaktoni! -Agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim dhe shitblerje të patundshmërive - "BEST LINE" SH.P.K
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lipjan Tregoje në hartë
45802803
https://www.facebook.com/AgjensioniBestLine/
BEST LINE SH.P.K
  Online
045 802 803
Leaflet
BEST LINE SH.P.K
𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐞𝐬𝐚 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧𝐞 ➡️ 132 m² 0 EUR
Shitet shtëpia 200 m² me 12 ari truall 170 000 EUR
SHITET banesa 111 m² në Lipjan. 0 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 73 m² - Kati 3 në Lipjan 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione