SHITET banesa me pranim teknik në Lipjan 75 m2

Shitet nga: Cufi Gashi Sot 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Interfon
Komuna: Lipjan
SHITET banesa me pranim teknik në Lipjan

B113/19/SH

➡️ 75 m²
➡️ Kati 3 i banimit

Dhomë dite | Kuzhinë | Një dhomë gjumi | Banjo | Ballkon

💶 Banesa shitet: ➡️ me mobile dhe
➡️ pa mobile

Mund të perdoret si hipotekë për KREDI

Çmimi : Me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Lipjan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim