SHITET BANESA NË LIPJAN

46 000 EUR

Shitet nga: NAS 30 Korr 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Lipjan
Shitet banesa në Lipjan, katin e 6,ka 89m2 dhe ka këtë rënditje:
2 Dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhin
Koridor
Banjo
Ballkon,
Banesa posedon lift dhe shkallë, ka fletëposeduese dhe pranimi teknik të kryer. Bëj ndrrim edhe me ndonjë banesë ne Prishtinë.
ÇMIMI:46000

Na kontaktoni në:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim