VETEM EDHE DISA BANESA NE SHITJE ONI GROUP LIPJAN

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RIADI SH.P.K Dje 18:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Lipjan
VETËM EDHE DISA BANESA NË SHITJE 👈🏻

Objekti më i ri ne qendër të Lipjanit, me lokacion 400m larg nga "Sheshu Adem Jashari"

Banesa moderne, parkingje për të gjithë banorët, të ndërtuara sipas standardeve më të larta Europiane.

Tipet e banesave:

👉🏻 #Dydhomëshe 85.50 m2
👉🏻 #Dydhomëshe 83.80 m2
👉🏻 #Dydhomëshe 83.90 m2
👉🏻 #Dydhomëshe 94.50 m2
👉🏻 #Tridhomëshe 112.10 m2
👉🏻 #Tridhomëshe 119.70 m2

Ndërtim me kualitet shumë te lartë;
Zgjedhja më e mirë urbanistike e arkitektonike
- Furnizim 24 orë me ujë;
- Parking nëntoksor dhe sipërfaqsor për çdo familje;
- Objekti posedon dy ashensorë;
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese.
- Roleta
- Nxemje
- Tulla Belge
- Leje ndertimit
- Perkthehet në emer të juaj✍🏻

⭕️ Objekti përfundon sipas planit dinamik në muajin qershorë 2021🗝

Kontakto tani ne nr: + 383 49 375 251 për nje termin takimi.

LIPJAN 📍
RIADI SH.P.K
049375251
Leaflet
RIADI SH.P.K
Shitet Banesa e gatshme për mobilim 94.50M2 Kati 3 në Lipjan 0 EUR
BANESA TE REJA TE GATSHME PER MOBILIM 94.50M 0 EUR
SHITET banesa në Sheshin Adem Jashari Lipjan 63 000 EUR
Banesa në Lipjan  - 118,5m2 - Kati 4 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione